Takımınızın Geleceğini Garantiye Alabileceğiniz FM 2021 Wonderkid’leri

Ekibinizin başarıya giden yolda geleceğini garanti altına alacak olan FM21'in en potansiyel 200 harikası ve Türk harika çocuğunu listeledik!

Tüm taraftarlar, Football Manager'ın zamanı ve mekanı bükme gücüne sahip bir yapım olduğunu bilir. O halde elbette bu kadar zaman ayırdığınız bir oyunda başarılı olmak istiyorsunuz. Haftalar ve yıllar harcayan bu bağımlılık yapan topta başarılı olmanın en iyi yolu, genç, gelişimsel topçuları, yani "harika çocuk" oyuncuları işe almaktır.

Şampiyonlar ligi şampiyonluğunuzu garanti altına almak için bugün Football Manager 2021 Wonderkids'e bakacağız. Artık beklemeden listeye gelelim:

FM 2021 WONDERKID – KALECİ:

Maarten Vandervoordt:

Maarten, ilk günden itibaren harika bir refleks istatistikleri ile gelen Milano'nun kalecisi Donnaruma FM21'den sonra FM21'in en iyi genç kalecisi. Harika çocukumuz zaman içinde son derece hızlı bir dikey yükselişi yakalıyor. 3-4 tane daha. Maarten, FM21 harika kaleciler arasında en güçlü seçimdir. Manuel Gasparini:

Udinese'nin altyapısından büyüyen İtalyan harika çocuk, FM21'in açılışında Maarten Vandervoordt'a kıyasla bir ya da iki eksik, ancak bu zayıf açılış sizi yanıltmasın. . İlk sezonlarda kupa maçlarında hızla büyüyen harika oyuncuyu oynamak veya işe almak, gelişimine büyük katkı sağlıyor. Gasparini ile zirveye hızla ulaşan mucizelerden çok fazla zaman kaybetmeden harika bir kaleci veya gelir kaynağına sahip olabilirsiniz. Marcus Dewhurst:Marcus, biraz "madeni para" tipi diye adlandırdığım harika çocuklardan biri; Ya inanılmaz derecede iyi ya da belirsiz bir oyuncu olarak gelişimini tamamlıyor, onun ortalama kaldığını hiç görmedim. FM20'de birkaç tasarrufta kullandım (FM20 oynayan oyuncular varsa, o da harika bir çocuktur). Öte yandan, Marcus Dewhurst, küçük itibarı, maaşı ve maaşları sayesinde dünyanın hemen hemen her yerinde oynayabileceğiniz harika bir çocuk. Alt liglerde çok iyi gidiyor. Daha fazla oyuncu için. FM 2021 harika çocuklar arasından en iyi 200 oyuncuyu seçtiğim masaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

FM 2021 WONDERKID – DEKANLAR:

Matthijs De Ligt:

Juventus'un öğrencisi De Ligt'in övgülerimize ihtiyacı var, ancak övgü almaktan zarar gelmez. FM21'in en yüksek potansiyelli oyuncularından biri olan Hollandalı FM21 wonderkidi (evet, tüm pozisyonlar dahil) oyundaki en iyi savunmacıdır.

Nehuen Perez:Klasik "harika çocuk" tanımına biraz daha alışkın olan Nehuen Perez, itibarı ve yeteneği nedeniyle henüz gelişmemiş olsa bile, harikalarımızın dünyadaki en iyi savunuculara karşı durduğu şeydir. saatli bomba. Başlangıç istatistikleri çok etkili olmayan oyuncu patlayarak başarı adımlarını tek tek değil, on basamak tırmanıyor.

Atletico Madrid forması giyen FM21 harika çocuğumuza ulaşmak her takım için kolay değil. Değeri 6 milyon civarında olmasına rağmen oyuncunun potansiyelinin bilincinde olan ATM, yetenekli savunmayı 20-25 milyon aralığının altında bırakmıyor. Josko Gvardiol:Josko zihinsel olarak iyi, teknik ve fiziksel olarak oyuna çoğu ligde ilk 11'de oynayabilecek bir seviyede başlıyor. Wonderkid savunmamızın en önemli özelliği, onun çalışma kararlılığı ve kararlılığı, onu sürekli yukarı taşımaktır.

Josko'nun zihinsel yapısının bir başka yararı da, oyunun sonraki yıllarında kendisinden sonra gelen Wonderkids'leri eğitebilmesidir. Mentorluk yaparak diğer oyuncuların kararlılığını ve kararlılığını artıran oyuncu, kaç yaşında olursa olsun takıma katkı sağlayabilir. FM21 Wonderkids'in en iyi üç savunucusundan biri olan Josko Gvardiol, her takıma dahil edilmelidir. Daha fazla oyuncu için. FM 2021 Wonderkids arasından en iyi 200 oyuncuyu seçtiğim masaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

FM 2021 WONDERKID – SOL ARKA:

Bizim neslimizde kaliteli arkadan aydınlatmalı harika çocuklar bulmak gerçekten zor. Çoğu bekçi oyuncunun kanat veya merkezi savunma rollerine alınması ve bu rollerin futbol otoriteleri tarafından daha değerli olması, FM21'de beklemek için zayıf bir seçim listesi sunuyor.

Nuno Mendes:Seçim aralığı dar olmasına ve alternatiflerin çoğu zayıf olmasına rağmen, Nuno FM21 Türkiye'nin en iyi sol bek harikalarından biri. İlk dokunuş, savunma teknikleri ve tekniği konusunda ortalama bir istatistik sunan yetenekli oyuncu, ilk sezonlarda kiralık olarak veya altyapı takımlarına gönderilerek hızlı bir şekilde geliştirilebilir ve ardından kupa maçlarında veya önemsiz maçlarda oynanabilir.

Owen Wijdnal:

Nuno Mendes ile karşılaştırıldığında oyunun her özelliği daha çok iyi olan ve çoğu ligde ilk 11'de oynayabileceğiniz bir FM21 harikası Owen Wijdnal, kısa sürede hızlı patlamalarla dikkat çekiyor. Eşit şartlarda ilerleyen kariyerlerde Nuno Mendes'in yaklaşık yarım adım gerisinde olan oyuncu, ilk 3 yılda rakibinden çok daha üstün.

Noah Katterbach:Noah gerçek bir zihinsel duvar, yüksek kararlılık, sakinlik, çalışma kararlılığı ve takım oyunculuğu. hızlı tırmanan aktör, bir harika çocuktan beklediğiniz her şeyi verir.

Daha fazla oyuncu için. FM 2021 Wonderkids arasından en iyi 200 oyuncuyu seçtiğim masaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

FM 2021 WONDERKID – SAĞ GERİ:

Sol beklerde oyuncuları diğer pozisyonlara transfer etme sorunu sağ beklerde de mevcut ve oyuncu havuzu sağ beklerde çok dar ama FM21 harika çocuklar GOAT olmaya yakın sağ kanat oyuncular var. . Max Aarons:Norwich'in altın çocuğu Max, FM21 harika çocukları arasında birinci sınıfta. Şampiyonlar Ligi finalinde gözünüz kapalı sahaya götürebileceğiniz yetenekli sağ bek, diğer başarılı mucizelerde gördüğümüz metal özelliklere de sahip.

Kararlılık, sakinlik, çalışma hızı, takım oyunu, konsantrasyon gibi aklınıza gelebilecek her önemli özelliği diğer tüm yarışmacıların gömleği olan mucizelerimiz, sağcıların gözdesi olmaya aday.

Reece James:

Chelsea'de oynayan Reece James'e ulaşmak zor. Harika çocuklardan biri, 30+ milyon fiyat etiketi ve kabarık maaşı ile göz korkutucu aktris, aldığı her kuruşu ödeyecek yeteneğe sahip.

Tam arka havuz açısından bir sorun olsa da Reece James'in iyi orta saha yeteneği, tekniği ve fiziği oyuncunun çok rahat bir kanat oyuncusu olmasını sağlar. Ekstra pozisyon olarak öğretebilir veya oyuncuyu tamamen kanat tabancasına dönüştürebilirsiniz. Tomas Esteves:

Max Aarons ve Reece James'in yükü bütçenize ağır geldi, ancak FM21 harika aşkınızdan vazgeçmediniz mi? Tomas Esteves, aradığınız isim. 800K fiyat etiketine sahip genç yetenek, daha önce bahsettiğimiz iki süper brülör gibi kaliteli bir başlangıçla gelmiyor, ancak yıllar içinde onları yakalayabilme yeteneğine sahip. Daha fazla oyuncu için. FM 2021 Wonderkids arasından en iyi 200 oyuncuyu seçtiğim masaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

FM 2021 WONDERKID – SAVUNMA ORTA ALAN:

Sandro Tonali:

Sandro, oyunun ilk gününden itibaren seçkin bir oyuncu, yüksek görüş, kaliteli geçişler ve çoğu zaman ölümcül olan FM21 wonderkidi, dünyanın her liginde ilk 11'de yer alması garanti edilmesi gereken oyunculardan biri. geçiş denemesi.

Savunmadan çıkarak merkezden oyun kurmayı seven bir oyun planınız varsa takımınızın lokomotifi olabilecek Sandro Tonali'ye bakmanızı öneririm.

Florentino Luis:

Sandro Tonal'ın tersine gittiğimizde karşımıza Florentino Luis çıkıyor. Gerçek bir 'defansif' savunma orta saha oyuncusu olan harika çocukumuz, sahanın ortasından fiziksel ve zihinsel olarak çalmaya çalışan her şeye duvar olur.

Orta saha hattında bir oyuncu değil de bir dövüşçü arıyorsanız, FM21 wonderkidi Florentino Luis'e bakmalısınız.

Gustavo Assunçao:

Brezilyalı savunma orta saha oyuncusu Gustavo Assunçao, Sandro ve Florentino arasında orta şekerli bir oyuncu olarak öne çıkıyor. Yeterli sayıda savunma niteliğine ve hızla gelişen pas yeteneğine sahip olan FM21 harikası oyuncumuz, saha ortasında topu çalıp hızlı kontra atak yapan takımlar için mükemmeldir. Daha fazla oyuncu için. FM 2021 harika çocuklar arasından en iyi 200 oyuncuyu seçtiğim masaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

FM 2021 WONDERKID – ORTA ALAN MERKEZİ:

FM21'i hazırlarken Sports Interactive'in ne düşündüğünü bilmiyorum, ancak en kaliteli FM21 harika çocuklarının büyük bir kısmı orta saha merkezinden geliyor. Birden fazla GOAT seviyesi Wonderkid ve GOAT olmayanların bile inanılmaz kalite potansiyeline sahip olduğu bir seçim yelpazemiz var.

Eduardo Camavinga:

FM21 numarasını söylersem Camavinga muhtemelen yanlış olmaz. 17 yaşındaki genç yetenek o kadar çok potansiyel vaat ediyor ki yaşına rağmen Fransız A milli takımında forma giydi. Bitirme dışında hiçbir kusuru olmayan Camavinga; çalma, pas verme, serbest vuruş, orta vuruş, kafa vuruşları ve aklınıza gelebilecek her özellikte FM21 harika çocuklarının başında geliyor.

Ilaix Moriba:

Camavinga, FM21 harika çocuklarının zirvesinde. 18 yaşındaki süper yetenek Moriba, iyi tekniği, vizyonu ve garip bir şekilde harika uzun şutları olan tehlikeli bir futbol canavarıdır.

Köşe vuruşundan sonra top zıplıyor mu? Sorun değil, Ilaix Moriba, 20 metreden fazla her topu bir keskin nişancı gibi ağların önüne atıyor.

Pipi:

Real Madrid'in genç Japon yeteneği Pipi de Ilaix Moriba'ya benzer bir kalite sunuyor, ancak diğer iki harika çocuk oyuncunun zayıf fiziğinden kaynaklanıyor. biraz geride. Marco Asensio'ya benzer bir geliştirme sürecini takip edebilen Pipi, GOAT değilse de GOAT'a en yakın seviyelerde. Daha fazla oyuncu için. FM 2021 Wonderkids arasından en iyi 200 oyuncuyu seçtiğim masaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

FM 2021 WONDERKID – SALDIRI ORTA ALAN SOL:

Jadon Sancho:

Borussia Dortmund'un öğrencisi Jadon'u izlemek, gerçekten evler için şenlikli bir şey. "Açık" bir oyuncudan beklediğiniz her şeyi veren oyuncu, hızı, çevikliği ve harika tekniği ile yüksek kaliteli bir futbol vaat ediyor.

Oyuncuya uzun süre ilgi gösterebilir ve özel eğitim ve mentorluk programları düzenleyebilirseniz, Jadon Sancho, kariyerinin sonraki yıllarında GOAT seviyelerini çok kolay görür. Messi ve Ronaldo'nun seviyesi Jadon için çok uzak değil. Ansu Fati:

18 yaşında Barcelona gibi bir takımda düzenli oynama şansı bulmak, yeteneklerin en büyük kanıtlarından biri olmalı. Zaten inanılmaz bir yeteneğe sahip olan hızlı kanat, yıllar geçtikçe ve daha iyi hale geldikçe asla yerinde kalmaz.

Ansu Fati, FM21 harika çocuklar arasında durdurulamaz bir güç olarak öne çıkıyor.

Curtis Jones:

Kuzey İngiltere'nin süper genç yeteneği Curtis Jones da Sancho ve Fati'den aşağı, bu yüzden hayır. Çevik, kararlı ve yetenekli oyuncu finiş konusunda rakiplerinden biraz farklıdır. Curtis Jones'un ölümcül bitirmeden çok büyük bir vizyonu ve pas yeteneği var.

Kanat hattındaki göreviniz golcü değil de asist kralıysa, Curtis Jones, aradığınız harika FM2021 oyuncusudur.

Daha fazla oyuncu için. FM 2021 Wonderkids arasından en iyi 200 oyuncuyu seçtiğim masaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

FM 2021 WONDERKID – SALDIRI ORTA ALAN SAĞ:

Rodrygo:

Bir sonraki sağ kanat GOAT'ın FM2021 wonderkidi kim olduğunu merak ediyorsanız hemen cevaplayalım:Rodrygo. Patlama hızı, harika teknik, ölümcül bitirme … Rakibini defansif blower yapacak nitelikte bir harika çocuk Rodrygo ve ilk günden itibaren ilk 11'de oynayabilirsiniz.

Antony:Rodrygo için söylediğim her şeyi tam olarak Antony için söylemek yanlış olmaz. Finishing'de Rodrygo'ya göre bir kademe daha düşük olan Antony, teknikte bir adım önde giderek eksikliğini karşıladı. Dejan Kulusevski:

Azim, arzu, sebat! Dejan Kulusevski tank gibi bir adamdır. FM2021'in en iyi harika çocuklarından biri olan Dejan Kulusevski, muazzam fiziği, ışıkla hızlı savaşı ve tüm bu fiziğe ve güce rağmen taşıdığı muhteşem fiziğiyle aynı zamanda GOAT adayıdır. FM 2021 Wonderkids arasından en iyi 200 oyuncuyu seçtiğim masaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

FM 2021 WONDERKID – SALDIRI ORTA ALAN MERKEZİ:

Yaya:

10 sayısının 10 numaralı topçuya layık olduğunu söyleyen Sports Interactive, bize AMC pozisyonu için harika FM2021 harika çocuklarını verdi. Pedri adını altın harflerle futbol tarihine kazımaya hazır bir oyuncu.

Takımınızın seviyesini yükseltecek bir FM2021 harikası arıyorsanız ve uzun yıllar oynayabiliyorsanız Pedri'ye bir şans vermenizi öneririm.

Joao Felix:

Atletico Madrid'in genç süper yeteneği Joao Felix, oynadığı takımlara inanılmaz kalitesinin yanı sıra nefes kesici bir esneklik sunuyor. Hücum orta sahasının her hattında en az yeteri kadar oynayabilen oyuncu, kariyerinin ilerleyen yıllarında GOAT olur.

Naci Ünüvar:

FM2020'nin Naci Ünüvar rüzgarı FM2021'de kaldığı yerden devam ediyor. Sol orta sahadan merkeze doğru hareket eden genç yetenek, ihtiyacınız olan tüm temel özelliklere sahip, hızlı bir gelişim gösteriyor ve en önemlisi inanılmaz ucuz bir fiyat etkisiyle geliyor.

Oyun içi değeri 100K civarında olan Naci Ünüvar, FM 2021'in en iyi mucizelerinden biri. Olarak öne çıkıyor.

Daha fazla oyuncu için. FM 2021 Wonderkids arasından en iyi 200 oyuncuyu seçtiğim masaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

FM 2021 WONDERKID – FORVET:

Kylian Mbappe:

Mbappe'yi gizli bir yetenek olarak övmek 2021'de utanç verici olurdu. Oyuncunun kim olduğunu, ne yapabileceğini ve ne yapabileceğini hepimiz biliyoruz. Kulübünüz Kylian Mbappé'yi karşılayabiliyorsa, kesinlikle satın alın. Haaland:

Mbappe'de olduğu gibi, Haaland hakkında söylenecek pek bir şey yok. Altın ayaklı genç yetenek, dokunduğu her topu bir hedefe çeviriyor ve bunu o kadar rahat yapıyor ki izlemekten rahatsız oluyoruz. Mason Greenwood:Kırmızı şeytanların genç yeteneği Mason Greenwood da adını dünya çapında duyuran mucizelerden biridir. Çoğu insan oyuncunun kalitesini bilse de, potansiyelinin farkında değilmiş gibi görünüyor. Greenwood, FM2021 harika çocuklar arasında en yüksek potansiyele sahip oyunculardan biridir ve 10 üzerinden 10 puanla GOAT olmaya adaydır.

Daha fazla oyuncu için. FM 2021 Wonderkids arasından en iyi 200 oyuncuyu önemseyerek seçtiğim masaya ulaşmak için buraya tıklayın. Masadaki oyuncuların potansiyelini, yaşını ve değerlerini anlamayı kolaylaştırmak için de renkler kullandık.

Bunlara da Göz Atın

Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi Başlayan Steam’de Peş Peşe Çöküşler Yaşandı

Dev oyun platformu Steam'de başlayan Ay Yeni Yılı İndirimi, ikinci gün meydana gelen çökmelerle oyuncuları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

avcılar escort avrupa yakası escort beylikdüzü escort şirinevler escort pendik escort porno izle istanbul escort izmit eskort antalya eskort antalya eskort mecidiyeköy escort bursa escort betturkey halkalı escort escort romabet güvenilir mi bursa escort escort istanbul betvino şikayet beylikdüzü escort mecidiyeköy escort sex hikaye milanobet casino ataköy escort istanbul escort