Kripto Borsası CoinBase, Bitcoin’in Mucidi Satoshi Nakamoto’nun Piyasa İçin Risk Teşkil Ettiğini Açıkladı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase, kripto para piyasası için ticari risk oluşturan durumlar hakkında bir rapor yayınladı. Raporda, Bitcoin'in mucidi Satoshi Nakamoto'nun gerçek kimliğinin ortaya çıkması veya Bitcoin'lerin elinde ölmesi gibi piyasa için risk oluşturan maddeler var.

Tarihinin en hareketli dönemlerinden birini yaşayan kripto para piyasasında her geçen gün yeni bir gelişmeyle karşılaşıyoruz. Son olarak ani yükseliş ve müteakip düşüşle birlikte piyasanın ana gündem maddesi olan Bitcoin'deki gelişmeler ve son dönemde çokça adından söz ettiren Dogecoin gibi kripto para birimlerinin ortaya çıkması diyebiliriz. bu hareketliliğin ana nedeni. ABD ve dünyanın en büyük kripto para borsalarından CoinBase'e göre piyasa çeşitli riskler taşıyor. CoinBase'in IPO uygulaması nedeniyle paylaştığı belgelerde bu ticari riskler, Bitcoin'in mucidi Satoshi Nakamoto hakkında ilginç öğeler içeriyor.

Nakamoto'nun Bitcoin varlığı bile riskin kendisidir:

CoinBase'in raporunda paylaşılan bilgiler Ona göre, Nakamoto'nun ölüm ihtimali, kimliğinin ortaya çıkması veya elindeki Bitcoin'lerin değişmesi sadece Bitcoin için değil, tüm kripto para piyasası için risk oluşturuyor. Kim ya da kim oldukları büyük bir gizem olsa da, Nakamoto'nun şu anda 1,1 milyon Bitcoin'e sahip olduğu tahmin ediliyor. Bu yaklaşık 55 milyar dolarlık bir değer anlamına geliyor. Bu büyüklükte bir Bitcoin varlığının herhangi bir gelişimi, kripto para birimi değişimi için büyük bir risk olarak kabul edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now